Chrzciny to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń sakralnych w życiu każdego rodzica. Oprócz samej uroczystości kościelnej, niezwykle ważne jest również zorganizowanie profesjonalnej oraz dopiętej na przysłowiowy ostatni guzik imprezy okolicznościowej. Zaproszeni przez Państwa goście zasługują przecież na spędzenie czasu w przyjacielskiej, ciepłej atmosferze. Istotną częścią takich spotkań są także gorące posiłki. Nasza Restauracja na chrzciny Goleniów zaserwuje Państwu możliwość zorganizowania udanej uroczystości w zgodzie z aktualnie panującymi standardami!

Dlaczego Restauracja Olimp to najlepsze miejsce na chrzciny w mieście Goleniów?

Udane imprezy okolicznościowe to nasza specjalność! Jako niezwykle doświadczeni restauratorzy potrafimy stworzyć rodzinną atmosferę, niezbędną w trakcie celebrowania tak istotnych wydarzeń w życiu każdego dziecka bądź rodzica. Chrzciny to bez wątpienia niezapomniany dzień, a nasza Restauracja Olimp z miasta Goleniów dołoży wszelkich starań, żeby maksymalnie zadowolić nie tylko gospodarzy imprezy, ale również i wszystkich zaproszonych przez Państwa Gości. Możemy zaproponować Państwu oryginalne menu, dopasowane do konkretnych potrzeb. Wybrane posiłki przyrządzane są na miejscu przez wykwalifikowanych szefów kuchni! Dla Państwa stanowi to gwarancję nieszablonowych doznań smakowych oraz stuprocentowego sukcesu chrzcin na każdej płaszczyźnie.

restauracja goleniów

Połączyliśmy walory smakowe z niepowtarzalną atmosferą.
Oferujemy Państwu salę na chrzciny z widokiem na panoramę miasta!

Dobra restauracja na chrzciny Goleniów musi charakteryzować się pierwszorzędnej klasy kuchnią. Starannie wyselekcjonowana karta menu stanowi jednak dopiero początek korzyści wyboru naszego lokalu do zorganizowania ważnych imprez okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy bowiem przestrzenną salę restauracyjną, gustowną salę bankietową czy chociażby taras widokowy, który umożliwia celebrowanie chrzcin z przepiękną panoramą miasta Goleniów w tle. Jesteśmy jedynym tego typu miejscem na mapie województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie ustalimy szczegóły, umożliwiające tworzenie wydarzeń, zapadających na długo w pamięci gości oraz samych gospodarzy chrzcin.