restauracja goleniów

Restauracja Olimp jest idealnym miejscem do zorganizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń. Naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować do Państwa potrzeb, dzięki temu zorganizują u nas Państwo takie imprezy okolicznościowe, jak: wesela, komunię, chrzty, Andrzejki, Sylwestra, urodziny bądź imieniny, zabawy karnawałowe, a także imprezy firmowe o różnych charakterze!

Aby uzyskać ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
+48 503 861 144
+48 660 699 030
biuro@olimp-restauracja.pl

Smaczna kuchnia podstawą każdej imprezy okolicznościowej.
Restauracja Olimp dba o zachowywanie obowiązkowych standardów

Zapotrzebowanie na profesjonalną organizację wydarzeń okolicznościowych w mieście Goleniów jest ogromne i stale rośnie! Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego już teraz wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Nasza restauracja Olimp to ważny punkt na kulinarnej mapie województwa zachodniopomorskiego. Serwujemy starannie wyselekcjonowane dania kuchni polskiej, ale nie zapominamy również o wielbicielach europejskich talerzy. Gotujemy dla Państwa od ponad 20 lat, dlatego wyjątkowe menu na imprezy okolicznościowe Goleniów spełnia wygórowane standardy oraz oczekiwania nawet największych smakoszy. Zapraszamy do kontaktu. Na możliwie wysokim poziomie zorganizujemy każde wydarzenie, niezależnie od jego charakteru. Jeżeli zależy Państwu na niezapominanym spotkaniu z rodziną bądź przyjaciółmi, Restauracja Olimp Goleniów czeka na odzew telefoniczny lub mailowy.

Imprezy okolicznościowe z widokiem na panoramę miasta Goleniów!
Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane wydarzenie

Olbrzymią zaletą naszej Restauracji Olimp jest możliwość stworzenia dla Państwa wyjątkowych pod każdym względem warunków, dzięki którym imprezy okolicznościowe z pewnością zostaną na długo w pamięci nie tylko gospodarzy, ale również wszystkich zaproszonych gości. Wypełnione po brzegi niesamowitą paletą smakowych doznań menu to ważna, ale zdecydowanie nie jedyna mocna strona prowadzonego przez nas lokalu gastronomicznego. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych szefów kuchni, a zawsze uśmiechnięte kelnerki tylko zwiększają prestiż Restauracji Olimp. Warto nas odwiedzić także ze względu na lokalizację. U nas mogą Państwo mile spędzić czas, wpatrując się w zapierającą dech w piersiach panoramę miasta Goleniów. Udane imprezy okolicznościowe? Tylko w naszym lokalu. Zapraszamy!