Oficjalne pożegnanie zmarłego w rodzinnym gronie to niezwykle mocno zakorzeniona tradycja w rodzimej kulturze. Stypa, ponieważ tak potocznie nazywamy to wydarzenie, stanowi wręcz idealną okazję do wspominek w skromnym, najbliższym otoczeniu. Jeżeli szukają Państwo dobrego lokalu na stypę w okolicach miasta Goleniów, polecamy zapoznać się z ofertą naszej Restauracji Olimp. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, smaczne posiłki oraz atmosferę, wspierającą ten trudny dla każdego członka rodziny okres. Zapraszamy do kontaktu!

Restauracja na stypę Olimp Goleniów zorganizuje kameralne uroczystości dla żałobników

Organizowana zazwyczaj bezpośrednio po ceremonii pogrzebowej stypa to wyjątkowe wydarzenie, które w odróżnieniu od pozostałych imprez okolicznościowych, pozbawione jest wzniosłości bądź radosnej atmosfery. Nasza restauracja na stypę Goleniów stworzy dla Państwa bardzo kameralną otoczkę. Do organizacji tego typu pożegnań podchodzimy z należytym profesjonalizmem. Cechuje nas rzetelność, dlatego mogą być Państwo stuprocentowo pewni, że stypa w Restauracji Olimp nie zawiedzie nawet tych najbardziej wygórowanych oczekiwań. W porozumieniu z żałobnikami układamy oryginalną kartę dań oraz gwarantujemy wystrój adekwatny do powagi sytuacji. Stypa zorganizowana w Restauracji Olimp umożliwi odpowiednie upamiętnienie osoby zmarłej.

restauracja goleniów

Proponujemy Państwu indywidualnie dobraną kartę dań na stypę.
Satysfakcja każdego żałobnika jest dla nas najważniejsza!

Dla wielu naszych dotychczasowych gości, kluczowym aspektem w trakcie organizacji pożegnania jest profesjonalne ułożenie menu. Restauracja Olimp Goleniów na co dzień serwuje niesamowite w smaku dania kuchni polskiej, przyrządzane wyłącznie przez doświadczonych kucharzy. To właśnie takie talerzyki cieszą się największą popularnością wśród wszystkich uczestników styp. Poszukują Państwo nieco bardziej wyszukanych posiłków? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub także mailowego w celu ustalenia szczegółów tego ważnego wydarzenia. Nic nie pozostawiamy losowi. Dbałość o maksymalne zadowolenie Państwa oraz zaproszonych na stypę gości wyróżnia nasz lokal na kulinarnej mapie województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli chodzi o Goleniów, Restauracja Olimp będzie najlepszym wyborem na ostatnie wspomnienie w gronie rodzinnym!